GenelKore DizileriManşet

“Love Alarm” İzle (Bir Uygulamayla Aşkı Bulmak) (22 Ağustos’ta Netflix’de)

Love Alarm 8 bölümlük gençlik dizisi.Bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

Love Alarm, Netflix’de yayınlanacak Güney Kore yapımı 8 bölümlük kısa bir gençlik dizisidir.  Baş rollerini Kim So-Hyun ve Song Kang‘ın paylaşacağı romantik bir olacaktır. 22 Ağustos’da Netflix’de  yayınlanacaktır.

Adı: Love Alarm | 좋아하면 울리는
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Lee Na-Jeong
Senarist: Cheon Kye-Young (webtoon), Lee A-Yeon, Seo Bo-Ra
Yayıncı: Netflix
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 22 Ağustos 2019
Yayın Günleri ve Saati: Perşembe
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, yakınlarındaki birileri kendisi için romantik duygu beslediğinde kullanıcıyı uyaran bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

Love Alarm Fragman

Love Alarm Oyuncuları

Kim So-Hyun

Kim So-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Kim Jo-Jo karakterini canlandırmaktadır. Acı dolu bir aile geçmişine sahip olmasına rağmen neşeli ve kaygısız bir genç kızdır. Küçükken annesi ve babasını kaybetmiştir. Bu yüzden, teyzesi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak, Jo-Jo için orada yaşamak kolay değildir. Bir gün, ‘love alarm’ adlı bir telefon uygulamasını kullanmaya başlar.

Song Kang

Song Kang dizide popüler bir lise öğrencisi olan Hwang Sun-O karakterini canlandırmaktadır. Sun-O zengin bir ailenin oğludur. Ancak ailesi tarafından sevilmemektedir. Cazibesi ile Kim Jo-Jo’nun (Kim So-Hyun) kalbini çalmaya çalışır.

Jung Ga-Ram

Jung Ga-Ram dizide Hwang Sun-O’nun (Song Kang) en yakın arkadaşı olan Lee Hye-Young karakterini canlandırmaktadır. Sun-O’dan önce Kim Jo-Jo’dan (Kim So-Hyun) hoşlanmaya başlar.

Shin Seung-Ho

Shin Seung-Ho dizide bir lise öğrencisi olan Il-Sik karakterini canlandırmaktadır. Okulunun Judo takımındadır ve enerjik birisidir. Kim Jo-Jo’dan (Kim So-Hyun) hoşlanmaktadır.

Melting Me Softly İzle (Ji Cahng Wook Yeni Dizisi Ekim Ayında..)

Etiketler

İlişkili İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Close
Close