GenelKimdir ?Manşet

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Star Tv'nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım'ın başrol oyucularından Aslı Bekiroğlu kimdir?

Star Tv’nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım’ın başrol oyucularından Aslı Bekiroğlu kimdir?

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonra Devlet Konservatuvarında eğitim aldı. Daha sonra 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne geçiş yapmıştır.  2006-2011 seneleri arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Arp Bölümünde Arp ve Solfej Eğitimi aldı.

Aslı Bekiroğlu, çekmiş olduğu Vineler ile oldukça popülerliği arttırdı. Vine çekmeden öncede reklamlarda rol aldı. Küçükken babası tarafından bir reklam ajansına kaydı yapılmış ve bir kaç reklamda da oynamış. Aslı Bekiroğlu, ekranlara ilk adımını 2013 yılında yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı “Beni Böyle Sev” adlı diziyle attı. Dizide Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Mert Turak, Burcu Biricik, Güven Kıraç, Altan Gördüm, Burcu Altın, Lale Mansur ile beraber oynadı.

2015 yılında Dialog Anlatım ve İletişim ile profosyonel eyunculuk eğitimi aldı. 2016 yılında “İkimizin Yerine” adlı sinema filminde Nejat İşler, Serenay Sarıkaya, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran ile beraber rol aldı. 2017 yılında “Yol Arkadaşım” adlı sinema filminde Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Aslı Bekiroğlu, Eda Ece, Emre Kınay birlikte rol aldılar.

Şimdilerde ise yeni sezonda Star Tv’de başlayacak olan sıcak, samimi bir aile dizisi olan Benim Tatlı Yalanım’da Furkan Palalı ile başrolleri paylaşacaktır.

Rol Aldığı Reklamlar:

  • Eti Popkek
  • Lera Fresca
  • Helen Harper
  • Ülker Kremini

Filmleri ve Dizileri:

  •  2017 – Yol Arkadaşım (Sinema Filmi)
  • 2016 – İkimizin Yerine (Ceylan) (Sinema Filmi)
  • 2016 – Gülümse Yeter (Yasemin) (TV Dizisi)
  • 2015 – Adı Mutluluk (Sera YÜKSEL) (TV Dizisi)

Etiketler

İlişkili İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Close
Close